Druk wizytówek

Realizujemy projekty graficzne i druk wizytówek wysokiej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie zrealizować zarówno proste i najtańsze formaty w postaci prostych papierowych wizytówek jak i plastikowe karty biznesowe zdobione tłoczeniami i złoceniami.

Poniższej przedstawiamy trzy najpopularniejsze formaty wizytówek, które najczęściej wybierają nasi Klienci.

Ile kosztuje projekt graficzny?

Wiele mniejszych drukarni oferuje darmowy projekt graficzny lub wykonanie go w kwocie ~30zł, lecz tak zrealizowane wizytówki najczęściej wyglądają bardzo amatorsko, są nieczytelne i po prostu brzydkie. Nasze studio graficzne traktuje projekt wizytówki jak każde inne zlecenie, przygotowujemy projekt zgodnie z indywidualnymi wytycznymi, przesyłamy przygotowaną propozycję do akceptacji i dopiero wybrany projekt przesyłamy do druku.

Koszt przygotowania wizytówki do druku wynosi 90zł.

 

Ile kosztuje druk wizytówek?

Na pełną cenę realizacji wizytówek składa się koszt projektu graficznego i przygotowania oraz koszt druku.

Stale współpracujemy z jedną z największych drukarni w kraju, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz możliwości poligraficznych oraz atrakcyjne ceny druku. Wiemy jak istotne dla budowania wizerunku firmy jest pierwsze wrażenie, wiemy również że najczęściej czynnikiem decydującym jest przeznaczony na realizację budżet, dlatego przedstawiamy poniżej trzy najbardziej popularne rodzaje wizytówek.

Wizytówka standard 90zł / 500szt
Biznes karta 120zł / 500szt
Biznes karta premium 240zł / 500szt

Oczywiście prócz wyżej zaprezentowanych możemy przygotować wycenę zupełnie nieszablonowych wizytówek. Dysponujemy całą gamą podłoży od kolorowych kartonów, przez papier kredowy, po plastik. Równie szeroka jest oferta uszlachetnień, wśród której szczególnie polecamy foliowanie, lakier wybiórczy, złocenia i srebrzenia czy wytłoczenia.