IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Każdego dnia stajemy przed wyborem konkretnego produktu lub usługodawcy, nie ważne czy wybieramy się do piekarni, szukamy firmy remontowej, czy zawieramy umowę z siecią telefonii komórkowej. Na nasz wybór mają wpływ trzy czynniki:  JAKOŚĆ /  CENA  /  MARKA

Pierwszym i drugim rządzi ekonomia, pozycjonowanie rynkowe, a nawet zarządzanie produkcją lub przedsiębiorstwem. Nie pomożemy zatem w kwestii jakości Państwa produktów i usług oraz nie wpłyniemy na ich cenę, ale możemy pomóc zdobyć przewagę na polu marketingowym. Zbudujemy dla Państwa markę, która pozytywnie wyróżni się na tle konkurencji, wzmocni pozycję rynkową firmy i zmieni zainteresowanego ofertą w Państwa Klienta.

Pierwszym krokiem w budowaniu wizerunku firmy jest stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej.

LOGO

Zobacz jak wygląda i ile kosztuje proces tworzenia logotypu. Poznaj nasze realizacje i złóż bezpłatne zapytanie ofertowe!

w przygotowaniu

INTERNET

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej lub chcesz sprzedawać przez internet? Kliknij i poniższy link i sprawdź ceny.

Strony internetowe i sklepy online

DRUK

Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystko, od ładnych i tanich wizytówek, przez ulotki i plakaty, po katalogi i kalendarze.

Druk i poligrafia

Projektowanie logo

Proces ten rozpoczyna się opracowaniem profesjonalnego logo, które stanowi główny element identyfikacyjny i ma największy wpływ na postrzeganie firmy. Powinno budzić zaufanie, nawiązywać do działalności firmy i jej historii, a przede wszystkim stanowić czytelny znak firmowy, który szybko zapada w pamięć. Logo wraz z księgą znaku określającą jego typografię, kolorystykę i zastosowanie, jest kluczem określającym wygląd wszystkich materiałów reklamowych.

Materiały reklamowe

W oparciu o wytyczone przez księgę znaku zapisy, przygotowujemy projekty wizytówek i papieru firmowego oraz innych materiałów drukowanych pierwszego kontaktu (teczek, ulotek, bannerów reklamowych). Dzięki temu identyfikacja wizualna firmy będzie spójna i profesjonalna.

Internet

Obecnie do grona podstawowych mediów reklamowych dołączyła strona ww. Dziesięć lat temu obecność firmy w sieci nie była czymś niezbędnym, a profesjonalna strona internetowa, jak dobro ekskluzywne stanowiła o wysokiej pozycji firmy. Dziś ta tendencja uległa zmianie i adres www z własną wizytówką internetową to absolutne minimum. By odnieść sukces na tym polu, należy przygotować w pełni profesjonalny serwis internetowy i bardzo poważnie potraktować zarówno kwestie techniczne i wizualne jak i merytoryczne.

Dodatkowe nośniki reklamowe

Spójna identyfikacja wizualna musi obejmować wszystkie nośniki reklamowe oraz sposoby wizualnej prezentacji firmy. Dotyczy zatem również akcesoriów w rodzaju długopisów, kubków czy smyczy reklamowych, a także materiałów drukowanych, oznakowania produktów, oznakowania pojazdów, ubioru pracowników i wyglądu siedziby firmy.

Klucz do sukcesu

Dobrze przygotowana i skutecznie wdrożona identyfikacja wizualna to klucz do sukcesu. W dzisiejszych czasach kształtowanie ceny nie pozostawia dużego pola manewru, a jakość produktów i usług jest przeważnie silnie z nią związana. Można jednak zdobyć przewagę nad konkurencją budując markę, postrzeganą przez potencjalnych Klientów jako nowoczesną, profesjonalna i zaufaną.