Odzież reklamowa

Prosta koszulka z logiem firmy potrafi wpłynąć pozytywnie zarówno na pracowników firmy jak i jej Klientów. Dzięki profesjonalnemu wizerunkowi budzi się zaufanie do oferowanych produktów i usług oraz wspomaga promocję znaku firmowego. Każdy pracownik staje się wizytówką firmy, a poprzez zunifikowany ubiór wzmacnia uczucie przynależności, spajające grupę.

Odzież reklamowa to jedno z najbardziej niedocenianych i wszechstronnych mediów reklamowych, który swoim zasięgiem obejmuje obie grupy odbiorców.

Wpływ na klientów

Pracownik ubrany w firmową odzież wygląda po prostu profesjonalnie. Nie od dziś znany jest wpływ jaki wywiera mundur, kitel lekarski lub garnitur i nie bez przyczyny miliony firm i organizacji na całym świecie ubierają swoich pracowników. Nie ważne czy chodzi o szpital czy supermarket, uczucie które towarzyszy klientowi klientowi podczas kontaktu z pracownikiem jest automatycznie przekładane na wizerunek firmy oraz oferowane produkty i usługi.

Są również praktyczne aspekty, które przekonują do oznakowania odzieży firmowej. W wielu organizacjach różne style lub kolory uniformów przypisane są do wybranych grup pracowników, zazwyczaj ze względu na stanowisko, wykonywane zadania lub poziom odpowiedzialności. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci potrafią rozróżnić pracowników i kierują swoje zapytania do kompetentnych osób.

Wpływ na pracowników

Odpowiednio zaprojektowany i dobrze wykonany uniform, pomoże pracownikom czuć się pewniej.

Ubrany w koszulkę sygnowaną logiem firmy pracownik czuje się częścią przedsiębiorstwa, nastawia się pozytywnie do pracy i powierzonych mu zadań. Czuje się również pewniejszy w kontaktach z klientami bowiem buduje się w nim przekonanie, że nie reprezentuje jedynie swojej osoby oraz zajmowanego przez siebie stanowiska, a firmę która w razie konieczności stanie za nim murem.

To zachęca do podejmowania nowych wyzwań, bo z psychologicznego punktu widzenia oddala się ryzyko porażki i wzmaga się poczucie bezpieczeństwa.

Dostępna odzież reklamowa

Współpracujemy z największymi producentami i hurtowniami odzieży reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz produktów w bardzo przystępnych cenach. W stałej ofercie posiadamy koszulki t-shirt, koszulki polo oraz bluzy, czapki i polary takich firm jak Stedman, Gildan, JHK, Fruit of the Loom i Promodoro.

Wykonujemy również odzież szytą na indywidualne zamówienie!

 

Znakowanie odzieży

Nasz park maszynowy obejmuje między innymi druk DTG (Direct To Garment) oraz technologie termotransferowe (Flex i Flock), dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie, a minimalne zamówienie wynosi zaledwie 10 sztuk.

Technologia DTG to bezpośredni druk na tkaninie, jesteśmy w stanie nanieść na tkaninę wielokolorowe zdjęcie formatu A3, bez potrzeby przygotowywania drogich matryc lub kosztownego projektu. Nasza drukarka DTG umożliwia również nadruk białego koloru, więc naniesienie jasnych kolorów na kolorowe tkaniny nie stanowi problemu. Zaletą tej technologii jest niski próg minimalnego zamówienia, w szczególnych wypadkach jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie już od jednej sztuki!

Technologia termotransferu polega na wgrzaniu w materiał wyciętej za pomocą plotera folii Flex lub Flock. Realizacja rozpoczyna się od przygotowania projektu i jego wycięcia za pomocą plotera tnącego w specjalnej folii o wybranym kolorze. Po usunięciu odpadu, aplikacja jest nanoszona na tkaninę za pomocą prasy termotransferowej, która w wysokiej temperaturze wgrzewa winyl w materiał. Kolorystyka takiej aplikacji ogranicza się do trzech kolorów, jednak jej ogromną zaletą jest jej duża wytrzymałość i możliwość zastosowania chromowanych folii. Posiadamy również specjalną prasę termotransferową dzięki czemu możemy nanieść aplikację na czapki.

Znakowanie odzieży reklamowej
Cennik odzież reklamowa
Ładna i niedroga odzież reklamowa
Ubrania reklamowe
odzież reklamowa i jej znakowanie
Ubrania reklamowe - promuj swoją firmę
odzież firmowa dla pracowników
odzież reklamowa

Sprawdź ofertę odzieży reklamowej oraz dostępne techniki aplikacji.